LOKALIZACJA

DP Invest jest firmą o charakterze rodzinnym z własnym kapitałem, powstałą w celu zaprojektowania i wybudowania nowoczesnego, bezczynszowego Osiedla.

Realizując naszą Inwestycję, mamy na uwadze przede wszystkim funkcjonalność mieszkań i wysoki standard zastosowanych materiałów.

Stawiamy na jakość oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne, zapewniając tym samym komfort i wygodę użytkowania.

Oferowane lokale mieszkalne są także doskonałą odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka, który ceni sobie spokój, ciszę, własną przestrzeń i niezwykły komfort mieszkania w niedalekiej odległości od centrum Bielska-Białej.

 

Naszą ofertę kierujemy do osób:

  • ceniących sobie wygodę mieszkania w kameralnym budynku 2 lokalowym, posadowionym wśród zieleni w niedalekim sąsiedztwie parku,
  • doceniających możliwość relaksu we własnym 130 metrowym ogródku oraz
  • szukających funkcjonalnego dwupoziomowego mieszkania.

Jako inwestor, dbamy kompleksowo o cały proces związany z zakupem mieszkania – począwszy od wyboru lokalu, poprzez pomoc w pozyskaniu kredytu. Po przeniesieniu własności aktem notarialnym rekomendujemy Państwu naszych architektów i firmy wykonawcze, które kompleksową obsługą pomogą stworzyć wnętrze Państwa marzeń.

 

O nieruchomościach wiemy zdecydowanie więcej niż inni. Jesteśmy przygotowani, by spełniać Państwa potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży, gdzie w przyjaznej atmosferze, wyczerpująco i fachowo odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy dobrać indywidualne rozwiązania.